Zaloguj 

Strona główna      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  
 Ogłoszenie 

Strona i forum PoloniaNottingham.com - nie są w żaden sposób związane ze stowarzyszeniem Polonia Nottingham

Poprzedni temat «» Następny temat
TŁUMACZENIA,WYPEŁNIANIE APLIKACJI,PISANIE LISTÓW itp.
Autor Wiadomość
izka30 

Wysłany: 2011-01-23, 15:37   benefity:)

Witam :) Przyjezdzam niedlugo do Nottingham i wiem ze bede musiala i chciala poskladac troche papierow a nawet nie wiem gdzie po nie sie udac i co moze mi sie nalezec:) po krotce jestem w 30 tyg ciazy przyjezdzam z synem 9 miesiecznym i corka 10 letnia moj partner pracuje na self employed i wynajmuje pokoj narazie a chcielibysmy jakies mieszkanie tez ogarnac :) jezeli ktos mi moze napisac co i gdzie to bede wdzieczna :): )

kasik 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2011-02-08, 13:47   

witam czekam na rodzinne juz 26 tydzien dzi dzwoniac dowiedzialam sie ze musze czekac jeszcze 16 tygodni poniewaz zmienilam adres zamieszkania wiec okazuje sie ze na rodzinne bede czekac 10 miesiecy czy to normalne :568:

kasik 

Wysłany: 2011-02-10, 18:43   

:564: dzieki

tascam

Wysłany: 2011-02-21, 08:19   

Nie to nie normalne okres oczekiwania to max 3 miesiace tak jest procedura i nie ma od tago odwolania.proponuje do nich zadzwonic jak bedzie jakis problem prosze o kontak stawa jest prosta i mozna ja szybko zalatwic.

tascam

Wysłany: 2011-02-28, 11:44   

Witam Masz racje czasmi potrzeba troche czasu zeby zalatwic niektore sprawy, wiem z wlasnego doswiadczenia ze council przechodzi duzo zmnian i czes spraw tak zwanych General jest przelozonych na bok wiele sie zmnieni od 1 kwietnia i bardzo duzo osob zostanie pozostawionych samym sobie, dlatego to co robisz i starasz sie pomoc innym jest chwalebne tego nieneguje tylko popieram. Robie i zalatwiam sprawy tego typu 6 lat i poprostu wiem do ktorych dzwi pukac. Bez urazy jestem po twojej stronie. Czasami co dwie glowy to nie jedna.Pozdrawiam

kasik 

Wysłany: 2011-03-10, 08:22   

chcialam podzieowac tascam poniewaz chyba jest nie wiele takich osob jak ty ktore pomagaja bez..interesownie serdecznie jeszcze raz dziekuje za wszelkie informaje oraz pokierowanie mnie oraz wykonia tel .serdecznie dziekuje pozdr :564: :564:

Claudia 

Wysłany: 2011-03-10, 19:14   

Mam problem... chce starac sie o rodzinne...z tym ze mam dokumenty ale w jezyku polskim... czy trzeba je przetlumaczyc i jesli tak to prosze o jaki kolwiek adres tlumacza przysieglego na Medows. I czy moge sie o nie starac jesli jestem tu dopiero od tygodnia?? Bede wdzieczna za szybka odp:)

Claudia 

Wysłany: 2011-03-10, 19:18   

A i tak sobie pomyslalam powiedzcie mi co mi sie prawnie nalezy jesli moje dziecko ma roczek. Ja nie pracuje tylko maz.Maz ma 23 lata a ja mam 20...wynajmujemy stancje

Twins33 

Wysłany: 2011-06-28, 08:31   

Witam. Chcialabym sie zapytac odnosnie Hausing Benefit. Moze sie ktos orientuje jak sie to odbywa , a mianowicie pobieram go od jakiegos czasu na 4 czlonkow rodziny: mnie, meza i dwojke dzieci , ktore przyjechaly tu z nami od razu i na ktore mamy Child benefit. Niedawno dolaczylo do nas jeszcze jedno nasze dziecko, ktore jakis czas mieszkalo w Polsce z babcia. Powinnam zglosic ze wiecej osob mieszka ze mna. I mam problem, poniewaz moja corka , ktora do nas dolaczyla niedawno nie ma jeszcze Child benefit. revenue jest na etepie sprawdzania tego w Polsce. Jesli zglosze od razu do hausingu nowego czlonka rodziny to czy mi nie wstrzymaja calego hausingu do momentu dostarczenia child benefitu na to dziecko, a to moze troche potrwac.Czy czekac az przyznaja child benefit i dopiero zglosic. Mam na nia jedynie tax. pozdr

Agusia33320

Wysłany: 2012-02-16, 14:40   

Witam. Jestem tlumaczem oraz doradca benefitowym i prawnym. prowadze firme pomagajaca Polakom oraz rosyjskojezycznym mieszkancom UK.
Oferuja kompleksowa pomoc ws.: benefitow, mieszkan komunalnych, porad prawnych, pomoc ws kupna mieszkania (polski prawnik), ubezpieczen, tanich dostawcow mediow, pisania listow, pism do sadow i innych urzedow, tlumaczen ustnych i pisemnych, rozliczen podatkowych, ksiegowosci indywidulnej i firm itp
Jesli potrzebujesz pomocy - zadzwon 07546112171.

cloo

Wysłany: 2012-04-30, 09:56   przestroga !!!

Agusia33320 napisał/a:
Witam. Jestem tlumaczem oraz doradca benefitowym i prawnym. prowadze firme pomagajaca Polakom oraz rosyjskojezycznym mieszkancom UK.
Oferuja kompleksowa pomoc ws.: benefitow, mieszkan komunalnych, porad prawnych, pomoc ws kupna mieszkania (polski prawnik), ubezpieczen, tanich dostawcow mediow, pisania listow, pism do sadow i innych urzedow, tlumaczen ustnych i pisemnych, rozliczen podatkowych, ksiegowosci indywidulnej i firm itp
Jesli potrzebujesz pomocy - zadzwon 07546112171.

swego czasu jak mieszkalas w Birmingham skorzystalem z twoich uslug i niestety zrobilas mnie w balona bo wzielas kase a nic nie zalatwilas i dawalas glupie tlumaczenia ze niby zgubili forme itp. wiem ze jest masa ludzi ktorych zrobila w balona i dlatego wyprowadzila sie do Nottingham ciekawe ile juz ludzi nabrala w tym miasteczku na swoje uslugi.....Ludzie uwazajcie na ta pania. :569: :569:

AnJa

Wysłany: 2012-04-30, 11:41   

JESTES MAMA I CHCESZ WROCIC DO PRACY??

ZASTANAWIASZ SIE GDZIE WYSLAC DZIECKO??

NIE CHCESZ GO DAC DO PRZEDSZKOLA BO BOISZ SIE ZE GRUPIE 20 OSOBOWEJ NIE BEDZIE POSWIECONEJ WYSTARCZAJACO DUZO UWAGI TWOJEMU SKARBOWI??

BOISZ SIE ZE JAK DOSTANIESZ PRACE NA ZMIANY NIE ZNAJDZIESZ ODPOWIEDNIEGO PRZEDSZKOLA KTORE BEDZIE OTWARTE W WYGODNYCH DLA CIEBIE GODZINACH??

CHCESZ MIMO WSZYSTKO UZYSKAC ZWROT KOSZTOW ZA OPIEKE NAD DZIECKIEM??

ZAPRASZAM

JESTEM CHILDMINDEREM, ZAREJESTROWANYM W OFSTED (ODPOWIEDNIK POLSKIEGO KURATORIUM) CO OZNACZA ZE JESTEM SPRAWDZANA I MAM NARZUCONE PEWNE STANDARDY KTORE MUSZE ZAPEWNIC W SWOJEJ PLACOWCE TAK SAMO JAK SZKOLY CZY PRZEDSZKOLA. PODLEGAJAC POD OFSTED DOSTAJE NUMER KTORY PODAJE PANSTWU PRZY SPISYWANIU UMOWY I TEN NUMER PANSTWO POZNIEJ PODAJECIE DO RAVENUE I UZYSKUJECIE ZWROT KOSZTOW ZA OPIEKE NAD DZIECKIEM DO 75%.

SAMA JESTEM MATKA WIEC ZNAM PROBLEMY DZIECI I RODZICOW WIEC ROBIE WSZYSTKO ABY DZIECI CZULY SIE U MNIE DOBRZE I ABY MILO SPEDZALY CZAS. OFSTED ROWNIEZ NARZUCA MI PROGRAM NAUCZANIA POCZATKOWEGO DLA DZIECI W GRUPIE WIELKOWEJ 0-5, KTORY MA NA CELU STYMULOWANIE WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU DZIECI I PRZYGOTOWANIE ICH DO SZKOLY.

KAZDE DZIECKO POTRZEBUJE CIEPLA I NALEZNEJ UWAGI O KTORA NIE RZADKO TRUDNO W NAWET NAJBARDZIEJ PRESTIZOWYM I DROGIM PRZEDSZKOLU. JAKO PROFESJONALNA OPIEKUNKA MAM ROWNIEZ OBOWIAZEK PRZESTRZEGANIA LICZBY DZIECI KTORA PRZYSLUGUJE MI DO OPIEKI DLATEGO JESLI PLANUJA PANIE POWROT DO PRACY W PRZYSZLOSCI RADZE DOWIADYWAC SIE O MIEJSCE Z WYPRZEDZENIEM ABY UNIKNAC ROZCZAROWANIA.

PRZEDSZKOLA ROWNIEZ SA ZAZWYCZAJ OTWARTE W OKRESLONYCH GODZINACH, NATOMIAST U MNIE WSZYSTKO JEST DO USTALENIA W ZALEZNOSCI OD INDYWIDUALNYCH PANSTWA POTRZEB.

Zapraszam serdecznie

Ania

KONTAKT:

Tel.: 078 56 253 024
GG: 5874432
mail: annabe21@wp.p

FinansePL

Wysłany: 2012-10-05, 09:14   

"swego czasu jak mieszkalas w Birmingham skorzystalem z twoich uslug i niestety zrobilas mnie w balona bo wzielas kase a nic nie zalatwilas i dawalas glupie tlumaczenia ze niby zgubili forme itp. wiem ze jest masa ludzi ktorych zrobila w balona i dlatego wyprowadzila sie do Nottingham ciekawe ile juz ludzi nabrala w tym miasteczku na swoje uslugi.....Ludzie uwazajcie na ta pania. "

Nie wiem kim jestes, bo nie przypominam sobie, zebym miala z kims zatarg z Birmingham. Mam tam nadal dziesiatki zadowolonych klientow, niektorym nadal swiadcze uslugi. Jesli chodzi o przeprowadzke do Nottingham to nie byla ucieczka. Przeszlam na macierzynski, a maz dostal tu prace. Nie ukrywam, ze mialam dosc juz tego brudnego Birmingham. Najlepiej pisze sie takie wpisy anonimowo. W Nottingham mam jeszcze wiecej zadowolonych klientow, ktorzy na pewno sie tu podpisza. Pozdrawiam

adam1946

Wysłany: 2015-05-01, 10:28   

Polska porównywarka ubezpieczen !!!

Ubezpieczenie Samochodu !!!

Ubezpieczenie Vana !!!

Ubezpieczenie Motocykla !!!

Akceptacja polskich zniżek !!!!

Strona po polsku !!!!

Najtaniej w UK !!!!

www.globalmarketcompare.com

ryszard221

Wysłany: 2017-05-05, 04:32