Zaloguj 

Strona główna      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  
 Ogłoszenie 

Strona i forum PoloniaNottingham.com - nie są w żaden sposób związane ze stowarzyszeniem Polonia Nottingham

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Archiwum
2008-12-08, 21:54
Temat czwartej edycji konkursow - glosujemy !

Jak zwykle chodzi o zdjecia, ktore naj.. !
Zdjecie nr 1 - "Cisza po burzy."
33%
 33%  [ 3 ]
Zdjecie nr 2 - "Odpoczynek po przyjemnej zabawie!"
33%
 33%  [ 3 ]
Zdjecie nr 2 - "moje Kaszuby"
33%
 33%  [ 3 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
GrzegorzSle 

Wysłany: 2008-11-05, 17:36   

No jest co pooglądać to prawda! Czyli mamy kolejnego człowieka do konkursów fotograficznych na forum. Może tym razem bedzie ktoś, kto znajdzie się poza podium. Oczywiście nie wskazuję na nikogo, bo to właśnie ja byłem ostatnio na szarym końcu stawki. Pozdrawiam i zachęcam gdy tylko pojawi się kolejny temat konkursowy. Łukasz? Kto tym zarządza?

Daniela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 20:00   

Jaki nagły odzew, dzięki serdeczne!

Agnieszka Prazuch (podobno znana w Nottigham polska artystka) napomknęła mi o spotkaniu artystycznych (i polskich) dusz w Nottingham w poniedziałek o 16.00 w Polskim Klubie na Sherwood Rise. Nie wiem, czy wiecie o tych spotkaniach, więc pomyślałam, że napiszę o tym na Waszym forum. Ja postaram się tam być.
Wieczorem za to możecie się wybrać do jednego z pubów, żeby poznać kilku lokalnych fotografów-amatorów, członków wspomnianej wcześniej przeze mnie grupy. Warto się z nimi zapoznać, bo oni regularnie gdzieś chadzają na weekendowe spacery fotograficzne po Nottingham i okolicach. Szczegóły pubowej posiadówy sugeruję śledzić w wątku:
http://www.flickr.com/gro...157608684627835

Pozdrawiam,
D.M.

Archiwum 

Wysłany: 2008-11-05, 20:29   

GrzegorzSle napisał/a:
Łukasz? Kto tym zarządza?

Paweł Kościk - jeden z Moderatorów tego działu. Obecnie jest w PL, ale jak wróci zacznie znowu działać.
Jeżeli ktoś z Was ma pomysł na jakiś ciekawy konkurs , jestem otwarty.

Daniela napisał/a:
Nie wiem, czy wiecie o tych spotkaniach, więc pomyślałam, że napiszę o tym na Waszym forum.

Wiemy, wiemy :

http://polonianottingham....kat=0&video=103

jak znajdę chwilę, to chętnie się dowiem czegoś więcej na temat fotografii na takim spotkaniu.

pozdro.

Nottingham

Odpowiedz do tematu